Paranormal phenomena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

čuden vonj v zraku

2 posters

Go down

čuden vonj v zraku Empty čuden vonj v zraku

Objavlja  teyci1 Sob Maj 28, 2011 11:22 am

OJ!
Majčkeno sem skeptična če bi tole pisala al pa ne že velikokrat so se naredili norca iz mene in ne bi rada da bi se to tudi tu dogajalo....namreč še za enkrat nimam tako strašne zgodbe kot nekateri, samo so se mi začele dogajati res čudne stvari...zadnje čase med spanjem me zbuja nenavaden vonj v zraku zdi se kot nekakršna dišava in ker traja par sekund ne morem ravno določiti kaj bi lahko bilo ...ves živo sem doma prevohala obrnila narobe iskajoč to dišavo in nič podobnega nisem najdla ....celo rože in grmičevje ki imamo nasajeno okoli hiše sem prevohala in nič podobnega....prvo sem mislila pač nek vonj od zunaj pa ni bilo tako ....vonj je trajal par sekund toda v nosu je še kr nekaj časa ostal....zdi se mi da je to mogoče vonj kakšnih žajf ki so jih uporabljali v starih časih kot so lavanda in jasmin vsaj tako mi deluje...Da se vrnem na stvar zadnje čase ko spim imam občutek da me med spanjem nekdo poboža po laseh in ko odprem oči ni nikogar takrat občutim ta nenavadni vonj in pol seveda me zmrazi do kosti od straha ....in to se mi večkrat zodilo.. gelede ne to da sem mojemu probala to razložit in se mi je režal sem raje bila tih.... danes sem pa to omenila mami ki živi v isti hiši samo na drugi starani ..in za čudo božje je čist obstrmela v mene ... pol mi je povedala da je ona isti vonj zavohala tudi v postelji ko se je spravljala spat in da ne ve kam bi ga dala toda se ji je zgodilo samo enkrat ....in zdaj se mi dogaja da to voham vse povsod v hiši , zunaj hiše ,po dnevu po noč, toda nikoli stran od hiše....malo me je strah mogoče ni nič toda takega vonja pri nas doma ni ...pride in zgine iz čistega mira ....?????? Če mogoče kdo kaj ve o tem prosim za nasvet.. pojasnilo kar koli??? Imam doma 11 m starega dojenčka in 6 let starao punčko nočem da bi njim kaj koli škodilo! Ne vem kaj bi lahko bilo vem pa da to čutim in voham mogoče zadnjih 6 -8 mesecev nič kaj takega se ni zgodilo v tem času tako da mi ni jasno kaj bi lahko bilo??

lp teyci

teyci1

Število prispevkov : 1
Join date : 28/05/2011

Nazaj na vrh Go down

čuden vonj v zraku Empty Re: čuden vonj v zraku

Objavlja  Rush Sob Maj 28, 2011 2:26 pm

Zdravo in dobrodošla na našem forumu. Ne, na noben način se ne bomo norčevali, saj nas ta področje zelo zanima in zato ga tudi preiskujemo, tako da je bil skepticizem odveč. Trenutno sem na šihtu in tipkam na telefon, tako da bi te prosil da pišeš na mail sloparanormalresearch@gmail.com in ti odpišem zvečer po 7 uri ko pridem domov. Z veseljem ti pomjgam najti izvor, tudi lahko pridem\o z opremo za lažje odgovore(brezplačno). Vendar pa bova najprej en pogovor udarla za boljšo predstavo.. Lep pozdrav!

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu