Paranormal phenomena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OŽIVIMO FORUM

4 posters

Go down

OŽIVIMO FORUM Empty OŽIVIMO FORUM

Objavlja  alesesus Ned Okt 30, 2011 9:36 pm

Žalostno opažam, da vsi podobni forumi klavrno propradajo. Saj ni prispevkov, dogodkov nič se ne dogaja na forumih.

Rad bi, da se oglasijo tisti, ki se malo več ukvarjajo s tem. Imajo izkušnje itd.

Sicer, pa me te teme paranormalno in duhovi, in ostalo zelo zanimajo. Sem novi tukaj in rabim več podatkov in pomoči.

Hvala vsem, ki se boste kaj ustavili na tej strani.

Vesel bom vseh prispevkov.


alesesus

Število prispevkov : 5
Join date : 30/10/2011
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  Rush Ned Okt 30, 2011 9:46 pm

Živjo,
Hvala za spodbudo in pomoč za oživitev foruma ;-).. Bi bilo dobro, če bi bil bolj aktiven ja.. Katero področje paranormalnega te najbol zanima?

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  alesesus Ned Okt 30, 2011 10:03 pm

Najbolj me zanima, o duhovih, pojavih skratka čisto vse o temu. Žal pa povsod toliko malo podatkov. Edino zdaj vrtijo veliko na Ivestigation Discovery veliko na to temo, ZAKLETI, laboratorij za duhove, kjer preučujejo pojave, kaj povzroča prikaz duha. Čeprav nevem koliko je kaj res, ampak bolj me je še začelo zanimati.

alesesus

Število prispevkov : 5
Join date : 30/10/2011
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  Rush Ned Okt 30, 2011 10:30 pm

Če govoriš o Ghost lab-u.. Meni se zdijo blesavi in ne verjamem da je vse res kar predvajajo.. :-) Kadar jih vidim običajno preklopim.. Raje imam zgodbe: The haunting, haunted... Pa še to so nekatere zelo pretirane..

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  Rush Ned Okt 30, 2011 10:31 pm

Si že karkol na tem področju probaval oz. izkusil?

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  alesesus Pon Okt 31, 2011 9:59 am

Na tem področju nisem nič kaj izkusil z izjemo včasih zvečer ko se spravljaš spat kakšn čudn občutek hladne sapice, kot da kdo zraven tebe diha.Trdim pa ne kaj bi to blo. Saj sedaj se ni kaj pojavilo. Morda pa se bo kdaj še Smile Bom malo bolj pozorn na te stvari.

alesesus

Število prispevkov : 5
Join date : 30/10/2011
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  Rush Pon Okt 31, 2011 11:43 am

Aha.. Ja če želiš lahko sodeluješ z nama glede preiskovanja .. Potem bi pa vidli kako se obnese čez čas Wink Imate pa tud nekej zanimivih lokacij dol baje..

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  alesesus Pet Sep 18, 2015 6:15 pm

Ojla, po dolgem času se zopet malo oglašam...
forum je kar nekaj tih, upam, da bo kdaj zopet kaj zgovoren Smile

alesesus

Število prispevkov : 5
Join date : 30/10/2011
Age : 37

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  firbec Pon Mar 21, 2016 5:54 pm

lep pozdrav!Sem nou na tem forumu in prijavil sem se z razlogom,ker me to na nek nacin privlaci in bi rad vedel vec o paranormalnem svetu pri nas.je pa tudi razlog,da sem se prijavil ta,ker se mi je uciraj neka oseba(naj ostane omenjena kot oseba)potozila nad stvarmi,ki so se ji dogajale na ucerajsnjo noc,tja proti jutru..Bila naj bi budna ze okoli 4ure,ker ni mogla spati,lezala je na hrbtu,nakar se ji na desno stran glave povster pogrezne kakor,da bi se na njega naslonila roka.v tem trenutku ji je postala "mravljincasta"glava in pocasi celo telo.Potozila se mi je,da se je tako prestrasila in hotela zakricati,ampak ni mogla kot,da nima glasu..to je trajalo kaksno minuto in,ko je popustilo je takoj planila v jok.spala je s svojim mozem,kateri jo je slisal vendar je mislil,da sanja.ob tem pogovoru je bila zelo prestrasena in verjamem,da si ni to izmislila.tudi sam verjamem v to da na tem planetu nismo sami in nekaj nam je zelo blizu,tako blizu,da lahko to obcutimo..se to sem pozabil povedati,da v mladosti je ze klicala duhove z prijateljicami in to obcutila na svoji kozi se isto noc le,da je takrat posteljnina plapolala nad njo..ali je mogoce to kaj v povezavi?mogoce...sam sem tudi v mladosti klical duhove in povem vam,nekaj je na temu in verjamem v zgodbe o paranormalnem.lp firbec

firbec

Število prispevkov : 1
Join date : 21/03/2016

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty tole sem želela odpreti kot samostojen topic - če meniš, da zasluži, ga prestavi

Objavlja  Mistress_Ivana_Orleanska Tor Jun 21, 2016 2:48 am

v svojem prejšnjem postu sem obrazložila in napisala povsem drugačno strategijo dojemanja čudnih paranormalnih pojavov


Kako je to možno, da se jih vsi, ki ste tu pisali -več ali manj tako bojite, da vam naganjajo srh v kosti - jaz pa sem skoraj edina (poleg mame od ene punce, ki je tu pisala) - ki se ničesar od tega ne boji...ki celo rečem naslednje načelo:

NITI MALO ME NE MOTIJO. DELAJO MOJE ŽIVLJENJE BOLJ ZANIMIVO.Nočem izpasti niti kot superirona niti kot "važička" - ampak bom podala svojo iskreno izpoved, kako me je pripeljalo do tega,da jih tako dojemam.

pojdimo po vrsti. izhajam iz povsem "normalne" malomeščanske družine, kjer se nikomur ni kaj takega dogajalo niti ne verjamejo v to. niti meni se nekoč niso dogajali, definitvno nisem zanje dovzetna od nekdaj.

bom iskreno povsem. bila sem rekreatina parti drogerašica. uživali smo stumilanse za žure in afterje, ter parkrat na leto kak halucinogen. skoraj vsak žurer - drogeraš - kadar ga "malo preteramo" (sploh kak  veseli december) ve, kaj so drogeraške paranoje - ko marsikaj čutiš, slišiš ali celo vidiš halucinacije, pa občutek, da te nekdo opazuje itd - seveda se je vse to dogajalo tudi meni - in itak sem - logično -vse te občutke pripisovala drogi, niti razmišljala nisem o paranormalnem.

pa so se mi te stvari začele dogajati tudi med tednom, ko sem bila povsem trezna. v zadetem stanju sem vse to doživljala v budnem stanju, medtem ko v treznem pa največ med spalno paralizo. preberite si na wikipediji - sem dala link, a kot nov član ne morem objaviti z linkom.

seveda temu nisem pripisovala nobenega drugega pomena kot to, da je to zaradi substanc, tudi v treznem stanju kak post efekt, tudi če sem nekaj časa abstinirala od droge, sem pač mislila, da imam od substanc malo zjebane možgane. doživljala sem svašta - točno take stvari, kot piše v članku o spalni paralizi. NIČESAR SE NISEM BALA,SAJ SEM VSE PRIPISOVALA EFEKTOM OD SUBSTANC.

po smrti moje babice, s katero sva si bili zelo blizu, me je začela redno obiskovati, največ v sanjah, ko sem jo videla in čutila vse, če sva se dotaknili,objeli, sem čutila prav vse dotike, med spalno paralizo slišala njen glas, čutila njeno prisotnost...nobenemu drugemu v družini se to ni dogajalo. seveda so družinski člani, ko sem pravila o tem, menili, da se spet preveč drogiram. recimo ko sem prespala dan mrtvih in ne šla na pokopališče, sem družini mirne vesti odgovorila, da sva bili pa z mano skupaj cel popoldan dan prej, ko sem spala po žuranju, ona pa je cel popoldan sedela na robu moje postelje, me božala, mi lepe besede prigovarjala...itak so cela družina ugibali ali je kej na tem, pa se spraševali, zakaj njih nič ne obišče - saj vendar smo ji vsi imeli radi...ena atova kolegica, ki dela doktorat iz parapsihologije, je že takrat rekla, da čuti, da je mamin duh ostal ujet v medprostoru, da njena duša ni šla naprej v naslednje življenje, da ga čuti v naši hiši kot čuvaja hiše. seveda so se temu družinski člani večioma smejali, misleč, da so vse to spet moje drogeraške blodnje. tudi sama sem ugibala - a bolje verjela teoriji o drogeraških blodnjah - ne glede na to, ali sem vse te razne pojave doživljala zadeta ali trezna.

toliko za danes, ker je že pozna ura, a ravno moje pisanje prihaja do najbolj zanimivega dela - ki pa bi ga rada predstavila, da ga napišem naspana in spočita, da se mu res lahko posvetim. in sicer:

- kako se je izoblikovalo, da so mi ti pojavi parkrat rešili življenje (halucinacija, ki se je pojavila ravno pravi moment - da smo se recimo izognili hudi prometni nesreči)

- kako je duh pokojne babice "dokazal" celi skeptični družini - da je res nekaj na tem - ko je mene in mojega pokojnega ata rešila, da nisva oba zgorela v hiši, ko ga je ponoči prišla zbudit.
'
Dragi moderator, želiš, da opišem konkretne dogodke ali pustiva to raje za debatiranje v živo ?

IN VENDAR NISO BILE ZGOLJ DROGERAŠKE BLODNJE ! ČE BI BILE, NE MENE NE ATA NE NAŠE HIŠE NE BI BILO VEČ...JAZ BI UMRLA ŽE PARKRAT, NE SAMO V GOREČI HIŠI, TUDI ŽE NA CESTI NEVEKOLIKOKRAT...

Mistress_Ivana_Orleanska

Število prispevkov : 3
Join date : 18/06/2016

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  Mistress_Ivana_Orleanska Tor Jun 21, 2016 3:45 am

za zgodbo s pokojno mamo sem še pri močeh, da jo opišem:

imela sem spet en brutalen dogodek, en tip me je cel popoldan maltretiral z nožen, posilstvo z nožem na vratu, oropal do zadnjega centa, potem so še ves dan padale grožnje po sms (v stilu - zaklat ču te, zapalit ču ti avto, zapalit ču ti stan...),isti dan je tako z nožem oropal in maltretiral tudi mojo kolegico. jaz, ki živim v hiši pri dedku - starem očetu- sem seveda želela njega izolirati od svojih problemov in ga ne psihirati. pa je valda opazil, da neki nisem kul, skos je drezal vame, kaj ne jem, kaj ne spim, tako da sem imela dvojni psihični pritisk, od psihopata in še od dedka,ki me je skos silil spat in jest. bilo je grozno - ata me je že čustveno izsiljeval, kake skrbi mu delam, ker sem že drugo noč pokonci - na silo me je hotel strpati spat, grozni pritiski so bili.

da bi se končno rešila duplega psihičnega presinga, sem ponesreči ruknila mal preveliko dozo uspaval. ata je šel spat, jaz pa, ker cel dan nisem mogla jesti, sem si šla še v kuhinjo pečt bučke.

pri prižganm ognju sem se onesvestila po tleh, iz ust mi je tekla pena, trzala sem in ene čudne zvoke spuščala, zavedala se seveda nisem ničesar. kuhinja je bila že do daske zažgana in zadimljrena. ata pa trdno spal.

v tej situaciji bi bili 4je realni možni izidi:

- ali bi se zadušila z aspiracijo (vdihnjenjem) lastne pene ali bruhanja
- ali bi se zadušila z ogljikovim monoksidom (kot vemo, se nabira pri tleh - jaz ša na tleh ležala. eden od teh dveh izvidov bi zagotovo nastopil v roku polure.

- kasneje bi potem lahko nastal požar
- ali pa eksplozija plina. minute so bile še štete, kdaj bo napočilo nekaj od tega, če ne kar vse povrsti

TOČNO V TEJ DANI SITUACIJI - JAZ NEZAVESTNA NA TLEH, DO DASKE ZADIMLJRNA  KUHINJA , ATA TRDNO SPAL...JE POKOJNA MAMA PRIŠLA RUKNITI SPEČEGA ATA - REKLA MU JE .- VSTANI IN POJDI V KUHINJO, MARUŠA RABI TVOJO POMOČ - VSTANI TAKOJ ZDAJ !!

ata se je v šusu dvignil, me našel, izklopil plin, klical rešilce, ki so me oživljali - zbudila sem se na urgenci !

brez asistence višje sile bi se tole zelo grdo končalo...družinska tragedija zaradi mojih scen in drogeraških izpadov...takrat sem se odločila, da se grem zdravit - ker je šlo za las, saj sem skos doživljala ene scene -a tokratna bi bila lahko res usoda, če ne bi posredovala pokojna mama !

TAKRAT JE CELA DRUŽINA SPREVIDELA - DA NEKAJ PA JE NA TEM - naključno da bi imel ravno ata takrt take sanje  - točno v tem kočljivem momentu, ko so bile minute štete - skoraj ni možno. s tem da ata ni drogeraš, ampak zelo priseben in pameten stareši mož

Mistress_Ivana_Orleanska

Število prispevkov : 3
Join date : 18/06/2016

Nazaj na vrh Go down

OŽIVIMO FORUM Empty Re: OŽIVIMO FORUM

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu