Paranormal phenomena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

čudne stvari

2 posters

Go down

čudne stvari Empty čudne stvari

Objavlja  spomin Pet Mar 01, 2013 7:43 pm

20:29:36] spomin : Pozdravljeni.Po daljem premisleku si želim svojo zgodbo nekomu povedat. Za začete ko sem zelela napisat prvic mi je enostavno crknil internet, kar me je dolgo časa oneogocalo, čeprav druge strani so delale normalno, le ta ne. Moja zgodba sega nekaj časa nazaj, v otrostvo. Pri 12 letih je v moji sobi umirala moja mama. Mama je bolehala za rakom crevesja, oče je bil doma, vendar dokler mi mama ni umrla n rokah ni zelel poklicati resevalcev..Zelel i je njene smrti.Tudi pred tem jo je pretepal in mene.Nismo imeli fajnih razmer. Drug dan sem mogla spat na kavcu v voji sobi kjer je umrla moja mama.Tukaj se je zacelo. Sanje bom skusala biti kar se da natanca.Sanjalo se mi je da lahko vidim stvari v sobi, ceprav spim.Bila je temna brezizrazna zelena stvar povdarjam zelena, ki je prisla k meni v sobo,na kar me je zacela davit.Oče je spal v sosednji sobi, to je bilo res, a zal nisem mogla izustit nic ob tem davljenju, ki sem ga cutla.Ko je to zeleno cudo vame v srce zelelo zabosti bodalo, sem iztopila iz telesa

[20:35:37] spomin : in se dejansko vidla kako spim, cela mokra z bolečino na vratu.Za tem sem se zbudila v telesu točno tako obrnjena kot sem se pred tem vidla.Strah ki me je obdajal ne znam opisat. Mama mi je preden je izgubila zavest povedala kje si zeli bit pokopana, to ej bilo 110 km iz kraja kjer smo ziveli, oče tega prevoza zare pozneje ni zelel plačat, in mi je njeno zaro potisnil v roke in zabrusil tu jo mas, spravi jo tja in sma jo peljala, tud ta stres ne morem opisat. Za tem ni bilo teh obcutkov, vse do selitve v eno hiso.Hisa je starejsa z zgodovino, a tega s sostanovalko nisma vedle.Na njej so se pojavljali risi, kod da bi jo kdo popraskal, zginjal je prstan pred njo, ni nora, pri srebrni mizi a se je pred njo pojavil od nikoder,sama sem to vidla.Vedno me je bilo totalno strah bit v stanovanju samo, a meni se osebno ni kaj dogajalo, dokler 1x nisem prisla domov in zagledala na postelji zlozeno rutico mojo v trikotnik.Povprasala sem lastnike in so rekli da je tam umrla ena gospa.Sedaj vec ne zivim tam, a imam obupne

[20:38:59] spomin : tezave s sinusi.Enkrat se mi je zdelo v trgovini da ima ena gospa pred mano obupen cuden vonj,smrdec nekim pridihom cvetja.Od te gospe je bila osmrtnica v časopisu par dni pozneje. Prijateljica ki jo je praskalo v tej hisi, se vedno obcasno zazna praske.Pomoč in razlozitev bi mi pomagala, zato s eobračam na vas izkusejnese.Nikoli nisem imela opravka s paranormalnim.Naj povem se to, da je oče hitro po mamini smrti 8 let umrl za rakom in da sma se pobotala 14 dni pred njegovo smrtjo.Nisma pa nikoli bila povezana.So mi pa v življenju vedno umirali meni najbljižji ljudje..mladi, prometna nesreca, infarkt,rak, vedno ko sm se z njimi zbližala.Mene pa obdaja občutek tesnobnosti bolj kot ne, le pred določenimi ljudmi ne.

spomin

Število prispevkov : 1
Join date : 01/03/2013

Nazaj na vrh Go down

čudne stvari Empty Re: čudne stvari

Objavlja  Rush Ned Jun 09, 2013 8:59 am

Pozdravljena.
Bolj malo sem bil na tem forumu, tako da niti do sedaj nisem videl tega sporočila.
Če se vama s prijateljico dogajajo še kar čudne stvari me kontaktiraj na sloparanormalresearch@gmail.com .
Po potrebi lahko naredimo preiskavo, da vidimo za kaj gre in potem naprej..

lp,
Matevž

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu