Paranormal phenomena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LUCIDNE SANJE

+2
Rush
bosco
6 posters

Go down

LUCIDNE SANJE Empty LUCIDNE SANJE

Objavlja  bosco Čet Jan 15, 2009 7:11 pm

Lahko, da sanjamo dogodke, ki se nam zdijo nemogoči da bi se res zgodili, ali pa sanjamo hude sanje, tako da si rečemo: »Oh, da bi to bile le sanje!« In nenadoma lahko spoznamo, da so to res le sanje. Od tu naprej imamo lahko kontrolo nad nadaljnim potekom sanj, kar pomeni, da zavestno lahko ustvarjamo dogodke, stvari, osebe itd., in počnemo stvari, ki so drugače v fizični realnosti nemogoče. Vendar pa moramo za tovrstno sanjanje poznati nekatere postopke, da jih lažje obvladujemo.


Se je komu že zgodilo?
bosco
bosco

Število prispevkov : 7
Join date : 15/01/2009
Age : 35
Kraj : žiri

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  Rush Čet Jan 15, 2009 9:07 pm

Hm, sm meu podobno izkusnjo, sicer je bilo zelo kratko vendar sem se med sanjami zavedal da sanjam..ubistvu sem lahko zraven razmislal..:)Kj vec glede tega se mi pa se ni zgodil..

LP, Rush

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  bosco Čet Jan 15, 2009 10:14 pm

tudi jaz sem imel podobno izkušnjo kr na 1x sem se zavedal sredi sanj da sanjam lahko sem upravljal svoje sanje vendar takrat še nisem vedel kaj to pomeni in sem se prestrašil prašal sem se kaj če me v tem trenutko kdo hoče zbuditi ko se meni to dogaja ? zato sem se na vse načine hotel vrniti in zbuditi moram priznati da to ni bilo ravno lahko...od takrat naprej nimam več podobnih sanj...prosim če je kdo imel iskušnjo in so ga sredi tega zbudili ali pa mu je zvonila ura ali kaj podobnega napišite svoje izkušnje ...pa še to je kdo prebrav knjigo od Carlos Castaneda - Umetnost sanjanja v njej je razloženo vse od tega

lp.
bosco
bosco

Število prispevkov : 7
Join date : 15/01/2009
Age : 35
Kraj : žiri

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  Rush Čet Jan 15, 2009 10:23 pm

Jah jst mislm da bi se samo zbudu..mugoce lazje sanj spomnu zard tega:)whats the problem???

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  uroz Pet Jan 16, 2009 2:11 pm

To se mi na vsake toliko časa zgodi. Ampak se nažalost vedno zbudim zelo hitro alpa pa sanje ratajo kr neki, brez repa in glave.

Drugace pa se mi pa ZELO ZELO velikokrat zgodi da imam občutek v RLju kot da sem to že doživel oz. sanjal. freaky shit Razz

uroz

Število prispevkov : 5
Join date : 15/01/2009

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  bosco Pet Jan 16, 2009 3:23 pm

uroz je napisal/a:To se mi na vsake toliko časa zgodi. Ampak se nažalost vedno zbudim zelo hitro alpa pa sanje ratajo kr neki, brez repa in glave.

Drugace pa se mi pa ZELO ZELO velikokrat zgodi da imam občutek v RLju kot da sem to že doživel oz. sanjal. freaky shit Razz


ja sva že 2 tudi meni se je učasih zdelo da sem določen pogovor že imel ali pa da sem nekje že bil že videl že spoznal neko osebo ali pa kod da poznam že nekega popolnega tujca
bosco
bosco

Število prispevkov : 7
Join date : 15/01/2009
Age : 35
Kraj : žiri

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  Rush Pet Jan 16, 2009 3:29 pm

no zdj smo pa presli ze k DEJA VU-ju ..se odpira nova tema

Rush
Admin

Število prispevkov : 50
Join date : 14/01/2009
Age : 35

https://paranormal-phenomena.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  kattka Pet Jan 16, 2009 7:38 pm

um jz mam dežavuje skoz an...sam ponavad se zavem prepozn, glih učer se mij zgodl d bi lahko pomagala človeku ampak k sm prepozn dojela sceno mu nism mogla... Neutral mene strahci preganjajo..babica pomoie... affraid

kattka

Število prispevkov : 1
Join date : 16/01/2009

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  bosco Čet Feb 12, 2009 7:55 pm

kako to a sanjaš ? pa se pol zju3 ne zavedaš al se pa ne spmneš?
bosco
bosco

Število prispevkov : 7
Join date : 15/01/2009
Age : 35
Kraj : žiri

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Sanje

Objavlja  Janii Ned Okt 02, 2011 6:37 pm

Tudi meni se je zgodilo da sm lahko v sanjah sam sprejemau odločitve.! Imeu sm sanje da smo bli na naši šoli, in da sm lahko leteu. Vedeu sem kaj se dogaja...in odločil sem se da bom poletel nad streho naše šole...in res sem!

Aja...pa še to...velikokrat se mi zdi da sem določne dogodke videu že vnaprej!! Ko je moj brat v rokah meu salotejp sem dobil občutk da mu bo padeu in se prikotalil do mene...in res se je..??
Zakaj se to doogaaja!?!?! :O

Janii

Število prispevkov : 1
Join date : 02/10/2011

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  ice_bandidos Pet Jun 01, 2012 1:56 pm

bosco je napisal/a:
uroz je napisal/a:To se mi na vsake toliko časa zgodi. Ampak se nažalost vedno zbudim zelo hitro alpa pa sanje ratajo kr neki, brez repa in glave.

Drugace pa se mi pa ZELO ZELO velikokrat zgodi da imam občutek v RLju kot da sem to že doživel oz. sanjal. freaky shit Razz


ja sva že 2 tudi meni se je učasih zdelo da sem določen pogovor že imel ali pa da sem nekje že bil že videl že spoznal neko osebo ali pa kod da poznam že nekega popolnega tujca


naši možgani so preneumni da bi lahko sami nrdili en nov lik človeka al karkoli drugega. vedno boš u sanjah vidu osebo ali stvar, ki si jo že videl u življenju čeprav samo za sekundo Smile)

ice_bandidos

Število prispevkov : 1
Join date : 01/06/2012

Nazaj na vrh Go down

LUCIDNE SANJE Empty Re: LUCIDNE SANJE

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu